Ödeme ve Tahsilat Şartları

Garanti Şartları

ToptanFiyatlar.com üzerinden satılan tüm ürünler, aksi belirtilmediği sürece üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süreleri ise alınan ürünün üreticisi ve ithalatçısı tarafından değişiklik göstermektedir. Kullanım, bakım ve taşıma nedeni ile belirtilen şartların kullanıcı tarafından dikkate alınmadığında oluşan hasarlar, posta-nakliye-kargo sırasında oluşan hasarlar, fatura ibraz edilmeden yapılan başvurular garanti kapsamında değildir. ToptanFiyatlar.com üzerinden alınan ürünlerin garantisi sadece satıcı konumundaki firmamız kapsamında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yukarıda da açıklanan nedenler doğrultusunda, kullanıcı ürünün garantisi ile ilgili ToptanFiyatlar.com firmamıza değil; ürünün üreticisi ve ithalatçısı konumundaki firmalara başvurabilir. Garanti şartları, “Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Daire Yönetmelik”e göre hazırlanmıştır. Üretici ve ithalatçıların, tüketicilere yönelik ürettikleri veya ithal ettikleri, mallar için garanti belgesi düzenleme zorunluluğu belirtilmiştir. Belirtilen nedenle, satıcının garanti belgesi kapsamında herhangi bir hukuki sorumluluğu doğmamaktadır. ToptanFiyatlar.com‘dan satın almış olduğunuz ürünler için, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici ve ithalatçı firmaya göre farklılık göstermektedir. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin, kullanıcı tarafından değişim/iade edilmesi isteminin, garanti belgesinde mevcut olan üretici ve ithalatçı firma yetkilileri ile irtibata geçilmeis gerekmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

ToptanFiyatlar.com tarafından verilen tüm servisler Adnan Menderes Bulvarı No: 1 Muratpaşa/Antalya adresinde kayıtlı olan Kuzi Oyuncak İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Özel Sağlık Gıda Otomotiv Oto Kiralama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olan firmamıza ait olmakla beraber firmamız tarafından işletilir. Gelişmiş ve en son teknoloji ile korunan ToptanFiyatlar.com internet sitesinden satın alma sürecinin başladığı andan itibaren kullanıcı bilgisayarı ve ilgili bankalar arasında doğrudan şifreli iletişim olmaktadır. Kullanıcı tarafından satın alma aşamasında kullanılan kredi kartı bilgileri ile banka kartı bilgileri www.mamamarketi.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülememektedir.

Ödeme ve Tahsilat Şartları

ToptanFiyatlar.com sitesi üzerinden saat olarak 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. ToptanFiyatlar.com internet sitemizin güvenliğine son derecce önem versek de; internet/sanal ortamda kredi kartı/banka kartı/sanal kart bilgilerini kullanarak ödeme yapmak istemeyen alıcılar için; kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile tek çelim ve havale ile sipariş imkanı mevcuttur. Ancak belirtmek gerekir ki; alıcıya kapıda ödeme hizmeti sunulmasından dolayı, ilave ücret alınmaktadır. Kapıda ödeme yapmak isteyen alıcı, ilave ücret ödemek zorundadır. Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmak isterse, alıcı ilgili faiz oranlarının ve temerrüt falizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğimi, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ile Alıcı arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, firmamızın herhangi bir sorumluluğu doğmamaktadır. Aşağıda bilgileri verilen hesaplardan istediğini seçerek, alıcılar tarafından EFT veya havale de yapılabilir. Ancak, alıcı tarafından firmaya EFT yapılarak ürünün bedeli ödenmişse, EFT’nin firmamız hesabına geçme tarihi dikkate alınmaktadır. Karışıklıkları ve hataları önlemek adına, alıcı tarafından EFT veya havale yapılırken, Gönderen bilgilerinin fatura ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gerekmektedir. Eğer ki, alıcı hatalı gönderim yaparsa firmamıza bunu ivedikle bildirmesi gerekir, bildirlmediği durumlarda firmamızın sorumluluğu bulunmaktadır. Siparişleriniz, banka onayı aldıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Eğer ki, firmamız tarafındna kaynaklanan bir aksilik doğması halinde kullanıcının üyelik bilgilerinden haber verilecektir. İşbu nedenle, üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması önem arz etmektedir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluklar nedeni ile, teslimat belirtilen süreden uzun sürebilir. Bu hallerde, anlayışınız için teşekkür ederiz. Gönderilecek EFT veya Havale sırasında alıcı ismi olarak “Kuzi Oyuncak İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Özel Sağlık Gıda Otomotiv Oto Kiralama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi” görünmelidir. Banka hesap bilgilerimiz : VAKIF KATILIM BANKASI , TR26 0021 0000 0001 2246 1000 02 , MECİDİYEKÖY ŞUBESİ

Copyright @2019 ToptanFiyatlar.com. Bütün hakları saklıdır